Kehahoolitsustes kasutatakse Saaremaalt pärit 100% looduslikku HOIA tooteid, mis valmistatakse käsitsi ja keskonda säästvalt. Tooted ei sisalda kunstlike lõhna-ja värvaineid, parabeene, silikoone ega muid ebavajalike keemilisi või loomseid koostisosi. Testitud on ainult inimeste peal, seega sobivad suurepäraselt ka veganitele. HOIA on hea Eesti oma asi!

Massaaži iseloomustab enim massaaživõtetes kasutatav rütmiline tehnika, mis rahustab ja leevendab lihaspingeid. Sobib suurepäraselt stressi ja peavalu leevendamiseks.

Väsinud jalgadele värskendav, nahka toitev ja niisutav hoolitsus, mille käigus jalgu koorime, masseerime ja jalalaba nahka toidame rikkaliku maskiga.

Selles hoolitsuses selga kooritakse MONU imeliselt lõhnava mikropeente pähklikoortest ja sheavõist kehakoorijaga, mille järgselt saab nahk puhtaks läbi klassikalise mehhaanilise puhastuse ja lõpetab hoolitsuse tervelt 30min seljamassaaž.

Hoolitsus sisaldab tõelist massaažide kokteili: selja-, turja-, näo-, dekoltee- ja peamassaaži. Näo- ja dekoltee massaažis kasutatakse HOIA vaarikaseemneõli, mis sisaldab rikkalikult antioksüdanti E- vitamiini ja Omega 3 ja 6 rasvhappeid. Selle õli eriti väärtuslikuks teeb looduslik SPF 28-50, mis annab nahale loodusliku kaitse päikese kahjustuste eest.

Hoolitsus algab sooja kompressiga jalgadele, millele järgneb lõõgastav süvalihase massaaž kogu kehale. Näohoolituses valitakse tooted vastavalt näonaha tüübile ja näomaski ajal saab nautida pea- ja dekolteemasaaži. Võimalik on asendada kogu näole arvestatud 60min noorendava Kobido näomassaažiga. Hoolitsuse lõpetab orgaaniline HOIA Bali sprey kui haldjametsa uduvihm, mis langeb tõelise lõhnabuketina kogu kehale.

Äärmiselt rahustav ja hellitav hoolitus meeltele, lõdvestav ja niisutav nahale.

Hoolitsuses kooritakse imelise sidrunheinalõhnalise koorijaga kogu keha, mis jätab naha pehmeks ja siidiseks. Peale koorimist saab nautida sidrunheina kehavahuga kerget massaaži, mis annab mõnusalt lõõgastava elamuse nii kehale kui meelele.